Home Office Çalışmak İsteyenler Buyursun! | Mühendisler Birliği
Bizi Takip Edin

Home Office Çalışmak İsteyenler Buyursun!

Bilgilendirme

Home Office Çalışmak İsteyenler Buyursun!

Alttaki kişinin adı Susan ve onunla tanışmaya hazır mısın?

Uzak İşçiler Muhtemelen 25 Yılda Nasıl Görünecek

“Home Office” ve “uzaktan çalışma” terimleri son birkaç aydır yaygın bir şekilde dolaşıyor. Bazıları evden çalışmayı sever , diğerleri onu hor görür. 

Ne düşündüğünüzden bağımsız olarak, evden çalışmanın vücudunuz ve zihinsel durumunuz üzerinde bazı önemli sağlık etkileri olabilir. İş bulma platformu, Directly Apply , 25 yıl boyunca evden çalışmaya devam edeceklerse, gelecekteki tam zamanlı uzak işçinin bir modelini oluşturmayı kendi üzerlerine aldı. 

Kesinlikle güzel bir manzara değil gibi.

Home Office Çalışanı Susan

Susan ile tanışın , Directly’nin uzak çalışan modelini uygulayın. Kanlı gözleri, kötü duruşu, inceltici saçları, aşırı solgun cildi ve aşırı kilolu vücudu ile biraz korkutucu olabilir, ancak kendimize uygun bakmazsak hepimizi bekliyor. 

Uzak İşçiler Muhtemelen 25 Yılda Nasıl Görünecek

Neden bu kadar kasvetli görünüyor, diye sorabilirsiniz? 

Gözleri uzun ekran saatlerinden gergin, cildi güneş ışığı eksikliğinden soluk ve soluk, güneşe maruz kaldığında D vitamini eksikliği olduğu için saçları daha incedir, duruşları masasında oturan saatlerce korkunçtur. kötü kurulmuş bir iş istasyonu nedeniyle ve çok fazla hareket etmediği için fazla kilolu. 

Liste devam ediyor: stres seviyeleri insan etkileşimi eksikliğinden yüksek, boynunu bir ekrana veya telefona bakarak zorlayarak ” teknoloji boynu ” var, parmakları çok fazla yazmaktan acı çekiyor, vb …

Yine de normal bir ofiste çalışma saatlerinden farklı olan nedir? Yeni başlayanlar için, genellikle vücudunuzun biraz daha hareket etmesini ve dış mekan elemanlarına maruz kalmasını gerektiren bir tür işe gidip gelme, genellikle stres seviyelerini sakinleştiren meslektaşlarınızla (ancak iyi veya kötü olabilir) etkileşime girersiniz, daha fazla mola verilir. evdeki çalışma ile karşılaştırıldığında bir ofis ve ofiste uzun bir günün ardından eve döndüğünüzde düzgün bir şekilde kapanabilirsiniz – mevcut yatak yerine masadan kanepeye senaryo, birçok insan geçiyor.

Directly Apply Susan’la gelmek için danışmanlar ve psikologlarla konuştu, aynı zamanda evden daha sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam edebilmeniz için bu tür değişikliklerin nasıl en aza indirileceği konusunda önerilerde bulunun . 

Aşağıdaki ipuçlarını öneriyorlar: 

  1. Rutin : Zamanınızı nasıl yönetmek istediğinizi düşünün ve ona bağlı kalın
  2. Sosyal bağlantıları geliştirin : Sanal olarak olsa bile meslektaşlarınızla ve arkadaşlarınızla bilinçli olarak bağlantı kurma fırsatları oluşturun
  3. Egzersiz : ‘Teknoloji boynundan’ ve aşırı kilodan kaçınmak için her gün biraz temiz hava ve hareket aldığınızdan emin olun.
  4. İş-yaşam dengesi : Ev çalışma alanınızı ‘yaşam alanınızdan’ ayırmaya çalışın ve uygun molalar vermek için telefonunuzda hatırlatıcılar ayarlayın
  5. Boş zamanınızı akıllıca kullanın : Artık işe gidip gelmek için zaman kaybetmeyin, bu yüzden arkadaşlarınızla ve ailenizle buluşmak, yürüyüş yapmak, kitap okumak, biraz fitness rutini yapmak için bu zamanı kullanın
  6. Daha fazla işbirliği : İşbirliğini teşvik eden sanal ekip toplantıları oluşturun 

Bir şirket, şu anda yaptığımız gibi çalışmaya devam edersek, insanların neye benzeyebileceğinin ilk kez görsel bir temsilini yaratmaz. Emma , Susan kadar endişeliydi. Ve sonra yollarımızda hayatta kalmak için mükemmel insanın nasıl görüneceğinin bir modeli olan Graham vardı , o da sizi tepelere koşturmak için başka biri.

Avatar

Elektrik Elektronik Mühendisi

Yorum yapmak için tıklayın

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Bilgilendirme

En Üst